• In English
  • Щодо ситуації на українсько-російському кордоні
    опубліковано 05 липня 2014 року о 13:04

    Охорона державного кордону України здійснюється у вкрай складній обстановці. В контрольованих прикордонних районах Луганської та Донецької областей продовжуються бойові зіткнення з терористами за контроль над кордоном. Протягом доби відбувалися обстріли прикордонних нарядів та об’єктів Держприкордонслужби. Незаконно утворені озброєні формування продовжують облаштовувати нові бази дислокації та опорні пункти.

    5 липня з 01.20 до 02.15 терористи здійснили обстріл пункту технічного спостереження на узбережжі Азовського моря. Близько 15 терористів використовували міномети та стрілецьку зброю. Нападники підійшли з боку Росії на двох маломірних плавзасобах та причалили в районі населеного пункту Сєдове (Донецька область). На прикордонному об’єкті військовослужбовці зайняли оборону та прийняли бій. Також до місця прибув резерв. У результаті обстрілу 1 прикордонник загинув, 8 отримали поранення. Будівля об’єкту зруйнована, знищено прожектор «АПМ-90» та службовий автомобіль «УАЗ».

    Крім того терористи з 01.00 до 01.15 на ділянці відділу прикордонної служби «Красна Талівка» Луганського загону здійснили мінометний обстріл прикордонного наряду. Загалом вони випустили близько 20 мін. Постраждалих з боку прикордонників немає.