• In English
 • На Полтавщині створять піклувальну раду для допомоги військовим
  опубліковано 04 липня 2014 року о 14:13

  Керівники великих промислових підприємств, відомі громадські та культурні діячі, чия чесність та патріотизм поза підозрою, увійдуть до складу піклувальної ради, що визначатиме пріоритети в фінансуванні потреб батальйону територіальної оборони та інших спецпідрозділів, а також перевірятиме доцільність витрачання коштів.

  Про це сьогодні повідомив Віктор Бугайчук, Голова Полтавської обласної державної адміністрації під час робочої зустрічі з представниками Генштабу Збройних Сил України, яка відбулася в приміщенні ОДА.

  У зустрічі взяв участь Перший заступник Голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко, а також військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату Борис Павлов.

  На потреби оборони  днями Полтавська обласна рада виділила зі свого бюджету 5 мільйонів гривень. Керівники області порушили перед представниками Генштабу питання про вирішення проблем з використання цих коштів на потреби оборони.

  Крім того, за словами Голови ОДА Віктора Бугайчука завдяки допомозі великих промислових підприємств, середнього та малого бізнесу, небайдужих громадян на потреби Полтавського батальйону територіальної оборони та міліцейських спецпідрозділів, що беруть участь у АТО, витрачено уже до двох мільйонів гривень. Закуповувалися бронежители, одяг, взуття, білизна, прилади нічного бачення тощо. Оскільки нині нібито «допомогою» армії, а насправді зароблянням коштів на цій справі займаються окремі нечисті на руку громадяни, керівництво області вирішило гуманітарну допомогу військовим збирати через обласний підрозділ всеукраїнської громадської організації «Товариство сприяння обороні України».

  Для того, аби виключити будь-які факти щодо нецільового використання цієї допомоги, і вирішено створити піклувальну раду за участі найавторитетніших громадян Полтавщини.

  Також представники влади обговорили інші питання, пов’язані з підвищенням військово-патріотичної роботи з молоддю, інформаційного супроводу потреб Української армії та більш ефективної співпраці влад обласного і районного рівня з військкоматами.