• In English
 • Термін виконання Угоди про фінансування "Twinning та технічна допомога в реалізації Європейської політики сусідства" продовжать на 2 роки
  опубліковано 04 липня 2014 року о 13:42

  Кабінет Міністрів України планує підписати Додаткову угоду № 2 до Угоди про фінансування проекту «Twinning та технічна допомога в реалізації Європейської політики сусідства» від 21 грудня 2009 року. Розпорядженням, яке було схвалене на засіданні Уряду, затверджується текст Додаткової угоди, а повноваження на її підписання надаються Міністрові економічного розвитку і торгівлі України.  Підписання матиме форму обміну листами.

  Проект Додаткової угоди продовжує на 2 роки термін виконання Угоди про фінансування проекту «Twinning та технічна допомога в реалізації Європейської політики сусідства». Основний етап виконання закінчуватиметься 21.12.2016, а завершальний – 21.12.2018. Загальний бюджет Угоди залишається незмінним (загальна вартість 23,6 млн. євро).

  Продовження терміну дії Угоди про фінансування дозволить Європейській Комісії здійснити фінансування проекту технічної допомоги «Надання підтримки Міністерству енергетики та вугільної промисловості України та Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України» з реформування нафтогазового сектору України» (загальний бюджет 2,5 млн. євро).

  Впровадження проекту сприятиме підготовці актів законодавства для розвитку ринку газу (у відповідності до зобов’язань України в рамках Договору про заснування Енергетичного співтовариства), впровадженню плану корпоративної та фінансової реструктуризації суб’єктів господарювання НАК «Нафтогаз України», підвищенню інституційної спроможності Міністерства енергетики та вугільної промисловості та НАК «Нафтогаз України».