• In English
 • Заступник Голови Нацдержслужби України взяв участь у засіданні керівного комітету Програми Україна-НАТО у м. Брюссель
  опубліковано 03 липня 2014 року о 19:00

  Заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби Олександр Скопич взяв участь у засіданні керівного комітету Програми Україна–НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони під егідою Спільної робочої групи з питань воєнної реформи Комісії Україна–НАТО, що відбулося у м. Брюссель, Королівство Бельгія.

  Під час заходу Олександр Скопич виступив з доповіддю, у якій, зокрема, презентував основні результати впровадження Програми Україна–НАТО протягом 2013 – 2014 років, а також окреслив ключові завдання та пріоритетні напрями подальшої діяльності Програми.

  Слід зазначити, що участь у засіданні керівного комітету Програми Україна–НАТО сприятиме співробітництву Нацдержслужби України з Програмою Україна–НАТО, зокрема з питань розширення кола партнерських відносин з представниками країн-членів Організації Північноатлантичного договору.

   

  Довідково

  Програма Україна–НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони була започаткована у жовтні 2005 року під час консультацій Україна–НАТО високого рівня (м. Вільнюс, Литва).

  Головним завданням Програми Україна–НАТО є професійна підготовка цивільних фахівців, спроможних сприяти ефективному функціонуванню сектору безпеки і оборони та системи державного управління з метою зміцнення громадянського контролю над силовими і оборонними структурами та для підвищення їх потенціалу. Програма передбачає не лише практичну підготовку фахівців, але й конкретну фінансову допомогу з боку країн-членів Північноатлантичного Альянсу.

  Відповідно до рішення шостого засідання Комісії з питань партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору Національне агентство України з питань державної служби було визначене національним координатором та основним виконавцем заходів Програми Україна–НАТО.