• In English
 • На Дніпропетровщині подовжено дію проекту зі зниження цін на ліки для гіпертоніків
  опубліковано 03 липня 2014 року о 17:24

  Для того, щоб люди могли купувати в аптеках ліки від гіпертонії зі знижками, цьогоріч держава виділила понад 12 млн. грн. Про це повідомила начальник управління департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Лугова.

  «Згідно зі статистичними даними 30% жителів Дніпропетровської області хворі на гіпертонію, 60% із них про це знають, проте лише 14% регулярно приймають ліки. На жаль, таке халатне ставлення до хвороби нерідко закінчується інсультами та інфарктами», - сказала Олена Лугова.

  Для боротьби з існуючою проблемою було впроваджено державний проект з виписки рецептів на придбання медикаментів від гіпертонії за зниженими цінами.

  «Для отримання рецепту необхідно виміряти артеріальний тиск у будь-якій з медустанов області і пройти огляд у лікаря. При підтвердженні діагнозу, хворий може звернутися у будь-яку з 1144 аптек області для отримання ліків від гіпертонії за зниженими цінами», - зазначила Олена Лугова.

  Також вона додала, що ці знижки діють на необмежену кількість медичних препаратів у період лікування, а також можуть видаватися на кілька ліків одночасно.