• In English
 • Затверджено зміни до Умов прийому до ВНЗ щодо особливостей проведення вступної кампанії на Донеччині та Луганщині
  опубліковано 03 липня 2014 року о 14:56

  Міністерством освіти і науки України затверджено зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році, що регламентують особливості проведення вступної кампанії в Донецькій і Луганській областях (наказ МОН № 759 від 26.06.20014, зареєстрований в Мін`юсті 1 липня 2014 р. за № 710/25487).

  Прийому заяв та документів у паперовій або електронній формі для вступників з Донецької та Луганської областей розпочинається 11 липня.

  Завершення прийому заяв та документів у паперовій або електронній формі на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти – о 12.00 год. 15 вересня.

  Завершення прийому заяв та документів від вступників, які вступають на основі повної загальної середньої освіти і проходять співбесіду, складають вступні екзамени у вищих навчальних закладах – о 18.00 год. 7 вересня. Співбесіди та вступні екзамени проводяться з 8 до 15 вересня.

  Завершення прийому заяв та документів від вступників, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах – 7 вересня. Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 4 до 15 вересня.

  Завершення прийому заяв та документів від вступників, які вступають на навчання на основі базової загальної середньої освіти – 7 вересня. Вступні екзамени проводяться з 8 до 15 вересня.

  Завершення прийому заяв та документів від вступників, які вступають на навчання за скороченими програмами підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста та бакалавра – о 18.00 год. 7 вересня. Фахові вступні випробування проводяться з 4 до 15 вересня.

  Рейтинговий список вступників, які проживають на території Донецької та Луганської областей, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, оприлюднюється не пізніше 12.00 год. 16 вересня.

  Перший строк вибору вступниками місця навчання закінчується о 18.00 год. 18 вересня. Оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12.00 год. 19 вересня.

  Другий строк вибору вступниками місця навчання закінчується о 18.00 год. 21 вересня. Оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12.00 год. 22 вересня.

  Третій список вибору вступниками місця навчання закінчується о 18.00 год. 24 вересня.

  Зарахування вступників, які проживають на території Донецької та Луганської областей, на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти відбувається:

  -       за державним замовленням не пізніше 15.00 год. 25 вересня;

  -       за кошти фізичних та юридичних осіб (за умови виконання державного замовлення відповідного напряму (спеціальності) не пізніше 1 жовтня.