• In English
 • До свого 55-річчя "Бориспіль" організовує виставку аеродромної техніки
  опубліковано 02 липня 2014 року о 16:46

  30 червня 1959 року розпочалась історія головного українського аеропорту. Саме в цей день був підписаний наказ про створення Об'єднаного авіаційного загону. Вже 7 липня «Бориспіль» відкрив повітряні ворота до вітчизняних та закордонних міст, прийняв свій перший рейс Москва-Київ. З нагоди 55-річчя «Борисполя» цієї суботи, 5 липня, на площі біля терміналу F буде організовано виставку аеродромної техніки, де кожен відвідувач зможе переконатися про рівень технічного забезпечення аеропорту.

  Протягом усіх цих років повітряна гавань розвивалася та вдосконалювалася - історія авіасполучень між країнами по всьому світу стрімко набирала висоту. За більш ніж півстоліття аеропорт вийшов на принципово новий рівень обслуговування. Кожен день його роботи - це ще один крок назустріч українським та іноземним пасажирам.

  На сьогодні «Бориспіль» є найсучаснішим та найбільшим аеропортом України, який забезпечу понад 57% пасажиропотоку країни та впевнено входить до числа лідерів у Східній Європі. Аеродром «Борисполя» неодноразово був відзначений як кращий у СНД та Східної Європі.

  Це підтверджує рейтинг Тоp-10 World Airport Awards 2014 британської компанії Skytrax, що спеціалізується на вивченні якості надаваних послуг в авіаційній галузі. Також аеропорт «Бориспіль» був відзначений у номінації «The Best Airport in Eastern Europe». За оцінкою найбільшого авіаперевізника світу Emirates головний столичний аеропорт у березні цього року посів 7 місце із 138 по забезпеченню своєчасного обслуговування рейсів (Turn Around Performance).

  «Бориспіль» - єдиний аеропорт в Україні, з якого відправляються далекомагістральні рейси. Так, цієї весни були відновлені трансатлантичні перельоти між Києвом та Нью-Йорком, а також виконуються рейси в Таїланд, Індію, Домініканську Республіку та В'єтнам.

  Для якісного забезпечення польотів аеропорт «Бориспіль» в своїй роботі використовує найсучаснішу техніку, а досвідчений персонал та передові технології обслуговування роблять «Бориспіль» одним із найуспішніших підприємств авіаційної галузі.

  Детальніше про заплановану виставку