• In English
 • Арсеній Яценюк звернувся до Парламенту підтримати важливі для країни законопроекти, внесені до завтрашнього порядку денного ВР
  опубліковано 02 липня 2014 року о 15:46

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк висловив сподівання, що завтра Парламент України продемонструє одностайність у прийнятті рішень, які потрібні для України, і підтримку вкрай важливих для країни законопроектів, внесених у порядок денний на 3 липня. Про це він сказав на засіданні Уряду в середу, 2 липня.

  Арсеній Яценюк повідомив, що сьогодні під час зустрічі з Президентом України та Головою Верховної Ради України обговорювалися «питання, які завтра повинен підтримати Парламент».

  Зокрема, розглядатиметься законопроект про особливий період у паливно-енергетичному комплексі щодо можливості введення надзвичайного стану на енергетичному ринку, а також питання реформування системи управління Єдиною газотранспортною системою України, що передбачає допуск до модернізації і експлуатації української ГТС для країн-членів ЄС і Сполучених Штатів Америки: «Це вкрай необхідні закони, які завтра повинні бути прийняті».

  Арсеній Яценюк повідомив, що НАК «Нафтогаз» та Міністерство енергетики та вугільної промисловості України отримали доручення готувати енергетичну конференцію в Україні: «Щоби продемонструвати, яку нову спільну модель енергетичного ринку разом з країнами-членами ЄС, що ратифікували і виконують Третій енергетичний пакет, ми будемо разом будувати».

  Глава Уряду також нагадав, що завтра Парламент розгляне зміни до Конституції, внесені Президентом України. Одне з основних завдань Уряду України, наголосив Арсеній Яценюк, – «децентралізація влади в країні, передача повноважень та фінансового ресурсу на місця і при цьому передача відповідальності на місця»: «Щоб не забували, що не тільки права передаються, але й обов’язки».

  Арсеній Яценюк висловив сподівання, що парламентська коаліція, яка представлена в тому числі і в Кабінеті Міністрів України, підтримає ці законопроекти.