• In English
 • Олександр Сич зустрівся в Женеві з представником ООН Рудольфом Мюллером
  опубліковано 01 липня 2014 року о 11:30

  30 червня 2014 р. у рамках візиту української делегації до Швейцарії відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України Олександра Сича із заступником Директора Женевського відділення Управління ООН з координації гуманітарних питань Рудольфом Мюллером.

  У ході зустрічі сторони обговорили питання співпраці між Україною та Управлінням із розв’язання складних гуманітарних проблем і надання відповідної допомоги. Представник ООН високо оцінив співпрацю з Україною як з «надійним гуманітарним партнером», а також наголосив, що рятувальний підрозділ Державної служби з надзвичайних ситуацій України наразі проходить міжнародну сертифікацію, яка дозволить йому брати участь у рятувальних операціях ООН в усьому світі, і висловив упевненість в успішності проведення такої сертифікації.

  У свою чергу Олександр Сич подякував Рудольфу Мюллеру від імені Уряду України за вагому підтримку в захисті гуманітарних цінностей і територіальної цілісності України, яку надають структурні підрозділи ООН. «В умовах війни, яка ведеться проти України, ми надзвичайно цінуємо об'єктивність та неупередженість, яку демонструють представники ООН», - запевнив урядовець.

  Віце-прем’єр-міністр поінформував Рудольфа Мюллера про зусилля Уряду в сфері подолання негативних наслідків терористичних проявів в Україні, а також висловив упевненість у налагодженні плідної співпраці між щойно створеним міжвідомчим урядовим координаційним штабом та Управлінням ООН з координації гуманітарних питань в Україні, представництво якого має бути розширено до 7 осіб. «Впевнені, що можемо розраховувати на вашу моральну та матеріальну підтримку і надалі», - підсумував Олександр Сич.