• In English
 • З нагоди Дня молоді в Україні відбулася масштабна Руханка
  опубліковано 01 липня 2014 року о 10:14

  У неділю, 29 червня, у День молоді в Україні відбулася масова Руханка - фізична зарядка за участю звичайних українців.

  Руханка відбулася одночасно в 10 парках Києва та деяких містах України.

  Це пілотний запуск проекту Руханка, який був організований Міністерством молоді та спорту спільно з Програмою Розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні.

  Заступник постійного представника ПР ООН Ініта Пауловіча та Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов разом з сотнями молодих українців взяли участь у Руханці в столичному сквері Шевченка.

  Упродовж 20 хвилин під керівництвом інструкторів під сучасну музику учасники Руханки зробили зарядку, яка складалася з трьох блоків з наростаючим навантаженням.

  «Ми прагнемо, щоб молоді українці зрозуміли, що щоденна ранкова зарядка забирає зовсім небагато часу, але приносить багато користі. Цю зарядку можна зробити по дорозі на навчання чи просто гуляючи в парку», - зазначила заступник постійного представника ПР ООН в Україні Ініта Пауловіча.

  «Наша мета полягає в тому, щоб європейська цінність - здоровий спосіб життя - стала в Україні модною. Що більше людей займатимуться елементарною фізкультурою - то здоровішими будемо ми всі», - прокоментував подію Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов.

  За словами організаторів акції, Руханки відбуватимуться кожної неділі у різних містах України. Вони закликали молодь самоорганізовуватися, а засоби масової інформації - сприяти поширенню ідеї. Сторінки Руханки є у всіх популярних соцмережах.