• In English
  • Польща підтвердила наміри щодо подальшої співпраці з Україною у питаннях реформування галузі культури
    опубліковано 28 червня 2014 року о 16:19

    Під час робочої поїздки до Республіки Польща Міністр культури Євген Нищук зустрівся з новопризначеною очільницею польського Міністерства культури та національної спадщини Малгожатою Оміляновською.

    Пані Оміляновська підтвердила наміри щодо подальшої співпраці між Україною та Польщею у галузі культури. Зокрема, про технічну допомогу, яку вже у вересні 2014 року буде розпочато через серію візитів фахівців з різних напрямків розвитку культури. Серед іншого вони стосуватимуться досвіду  реформування структури управління Міністерством, створення підвідомчих культурних Інституцій експертних Рад, розвитку музейної справи та промоції читання. Також разом з групою експертів буде проведено ряд консультацій по адаптації європейського законодавства в Україні.

    Окрім цього, Міністрами України та Польщі було обговорено питання щодо експонування та реставрації батальних полотен М.Альтамонте «Битва під Віднем» та «Битва під парканами». Євген Нищук та Малгожата Оміляновська досягли домовленості про створення робочої групи з даного питання. Українські та польські експерти розпочнуть роботу вже у середині липня.