• In English
  • Ситуація з проходженням опалювального сезону буде складною, але ми маємо зробити все, щоб здолати цей виклик, - Володимир Гройсман
    опубліковано 28 червня 2014 року о 09:37

    Обговорення низки конкретних заходів щодо скорочення споживання російського природного газу,  зокрема, через його заміщення, використання альтернативних джерел постачання та енергозбереження відбулося під час засідання кризового енергетичного штабу під головуванням Віце-прем`єр-міністра УкраїниМіністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимира Гройсмана за участі Міненерговугілля, НАК «Нафтогаз України», НКРЄ та інших установ.

    На основі цих заходів напрацьовується план дій щодо стабільного проходження Україною  опалювального сезону за умов припинення постачання російського газу, виконання якого дозволить звести до мінімуму потребу України в додатковій закупівлі російського природного газу, яка ще на початку літа оцінювалася у 7 млрд. куб.м.

    «За оцінками Міненерговугілля та Нафтогазу, ситуація з проходженням Україною опалювального сезону буде складною, але ми маємо зробити все, щоб здолати цей виклик», – підкреслив Віце-прем`єр-міністр, підсумовуючи результати наради.