• In English
 • Військові ремонтники із Житомирщини повернули до строю 300 одиниць автомобільної та бронетанкової техніки
  опубліковано 26 червня 2014 року о 12:39

  Особовий склад окремого ремонтно-відновлювального батальйону, що на Житомирщині продовжує здійснювати середній та поточний ремонти військової техніки як у визначених районах так і в місці постійної дислокації. 

  На даний час військовослужбовці ремонтної роти бронетанкової техніки проводять ремонт та відновлення БМП-2 та озброєння, яке було виведено з ладу в ході проведення АТО.

  У свою чергу, особовий склад ремонтної роти ракетно-артилерійського озброєння здійснює поточний ремонт та технічне обслуговування гармат.

  На пункті опосвідчення балонів продовжуються роботи щодо опосвідчення та заряджання повітряних балонів, балонів ППО та вогнегасників ОУ-2.

  «Цьогоріч, завдяки високому рівню професійних знань та практичній підготовці силами батальйону відновлено більш як 300 одиниць автомобільної та бронетанкової техніки, заряджено та опосвідчено 132 шт. повітряних балонів та 238 балонів ППО», – зазначили під час брифінгу заступник начальника Центрального протитанкового управління ЗС України полковник Олег Слизький та командир батальйону підполковник Анатолій Онофрійчук.

  На ремонт бойової машини піхоти військові ремонтники витрачають декілька днів, лагодять техніку, яка у несправному стані у зв’язку із різноманітними поломками або ж була пошкоджена під час боїв в ході АТО. Ремонту підлягають агрегати двигуна, системи охолодження.

  Варто зазначити, що незабаром розпочнеться чергова ротація ремонтно-евакуаційних груп на східні та південні рубежі нашої країни, де розгорнуті польові майстерні з ремонту автомобільної, бронетанкової та ракетно-артилерійської техніки. При потребі фахівці груп перевіряють технічний стан усіх вузлів, агрегатів та систем, виконуються регулювальні, кріпильні та налагоджувальні роботи, проводять повне діагностування озброєння.

  «У районі проведення АТО ми ремонтуємо та відновлюємо різні зразки автомобільної та бронетанкової техніки, яка отримала ураження в ході бою, ушкодження при наїздах на штучно створені та замасковані перешкоди», – розповів командир ремонтної роти батальйону капітан Андрій Савчук.