• In English
 • Павло Клімкін обговорив із Генсеком НАТО результати реалізації заходів на підтримку України
  опубліковано 25 червня 2014 року о 14:28

  Під час зустрічі в штаб-квартирі НАТО Міністр закордонних справ України Павло Клімкін обговорив з Генеральним секретарем НАТО Андесоном Фогом Расмуссеном перші результати реалізації заходів на підтримку України в умовах агресії з боку РФ, що були узгоджені Міністрами закордонних справ Альянсу на початку квітня ц.р.

  Генеральний секретар НАТО також представив П.Клімкіну ухвалений союзниками перелік подальших практичних кроків, спрямованих на посилення обороноздатності нашої держави та розвиток її збройних сил і безпекового сектору.

  Крім того, було обговорено графік взаємодії на високому та найвищому рівні на ближчу перспективу.

  П.Клімкін подякував А.Ф.Расмуссену за активну, відверту та послідовну підтримку Альянсом України, насамперед, у важкі часи агресії з боку РФ та засвідчив готовність української сторони до подальшої активної взаємодії з метою протидії традиційним та новим викликам безпеці на євроатлантичному просторі та поза його межами.

  При цьому, було підтверджено спільне розуміння того, що нещодавні агресивні дії РБ до України є викликом безпеці не тільки нашої держави, але й усієї євроатлантичної спільноти.