• In English
 • Найбільше звернень на урядову гарячу лінію щодо земельних питань надійшло із Запорізької області
  опубліковано 24 червня 2014 року о 19:55

  Голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Рудик під час урядової  прямої телефонної лінії, яка відбулася 24 червня, уважно вислухав кожного, хто звернувся за допомогою, надав вичерпні відповіді, кваліфіковані консультації та слушні поради. Запитання громадян надходили з усіх куточків України. Посадовець відразу давав доручення розібратися та якомога швидше вирішити проблеми заявників щодо оформлення земельних наділів, отримання належної плати за оренду паїв тощо.

  Так, Олег Володимирович із Запорізької області поскаржився на приватних підприємців, які роками не розраховуються з власниками паїв за оренду їхніх земель. Очільник земельного відомства обіцяв всіляку допомогу селянам. Водночас Сергій Рудик поінформував заявника, що коріння їхніх  проблем – у недосконалому законодавстві. Тому Державне агентство земельних ресурсів України розробляє проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення. У такий спосіб передбачається заборонити продаж земель сільгосппризначення, натомість планується впровадження чіткої процедури продажу прав оренди на такі земельні ділянки. Також важливим нововведенням може стати запровадження мінімального терміну оренди земельних ділянок на період не менше 10 років.

  Найбільше звернень на урядову гарячу лінію надійшло із  Запорізької області. Тому керівник Держземагентства надав розпорядження розібратися, чому люди не можуть вирішити земельні питання на місцях, у відповідних територіальних органах земельних ресурсів, в органах місцевої влади. «Розберемося та усунемо недоліки», – пообіцяв Сергій Рудик.

  Громадяни, які звернулися на гарячу урядову лінію отримали кваліфіковані поради та роз’яснення, допомогу та головне, як висловилася одна із заявниць, щире бажання небайдужої людини допомогти простим громадянам.