• In English
 • Внесено зміни до переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою "Українська книга"
  опубліковано 24 червня 2014 року о 16:37

  Колегія Держкомтелерадіо 24 червня схвалила зміни до переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою «Українська книга» на 2014 рік.

  Перелік було затверджено ще у квітні. Його було сформовано з понад 1000 пропозицій, що надійшли в Держкомтелерадіо від видавництв та видавничих організацій, за участі експертної ради з формування державного замовлення на випуск книжкової продукції Держкомтелерадіо України.

  Деякі видавництва, переглянувши свої проекти, звернулися до Комітету з проханням внести зміни до переліку. Зокрема, від ТОВ «Кальварія», видавництв «Техніка» та «Мистецтво» надійшли пропозиції щодо вилучення із програми низки запланованих видань та включення інших. Зокрема, ТОВ «Кальварія» замість книги Ернесто Сабато (упорядник С. Борщевський) «Будьмо самими собою» хоче видати книгу сучасної української письменниці Євгенії Кононенко «Ностальгія». ДП ДСВ "Мистецтво» планує видати науково-популярне видання «Меморіальний комплекс "Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років», натомість свій проект видання «Кобзаря» Т. Г. Шевченка німецькою мовою передає видавництву «Дніпро».

  Також до Держкомтелерадіо надійшли пропозиції від видавництв щодо зміни назви та авторів (упорядників) книжкових видань, зміни технічних параметрів та планової вартості книжкових видань.

  Нагадаємо, що Державним бюджетом України на випуск книжкової продукції за бюджетною програмою «Українська книга» у 2014 році передбачено видатки в сумі 37 500,0 тис. грн. Але через недофінансування програми у 2013 році утворилася кредиторська заборгованість перед видавцями на суму 21 135,2 тис. грн. Тому першочергово будуть профінансовані 162 видання, перенесені з програми «Українська книга» 2013 року.