• In English
 • Спрощено процедуру внесення елеваторів Донеччини та Луганщини до Реєстру зернових складів
  опубліковано 24 червня 2014 року о 16:18

  Голова Державної інспекції сільського господарства України Микола Поєдинок зустрівся з представниками підприємств - членами Європейської бізнес асоціації, які надають послуги зі збереження зерна. Під час зустрічі Голова запевнив представників Асоціації, що їхні побоювання щодо можливості існування корупційних проявів в перепідписані договорів з Державним підприємством «Держреєстри України» для занесення до Реєстру зернових складі є абсолютно безпідставними.

  Микола Поєдинок пояснив, що ця процедура стала необхідною лише через відміну сертифікації зернових складів. «Старі договори ДП «Держреєстрами України» стали неактуальними, оскільки певна трактовка в них вже не відповідала вимогам діючого законодавства, саме тому підприємством розроблено новий договір, який повністю відповідає нормам чинного законодавства», - наголосив Микола Сергійович та запевнив  присутніх, що ця робота немає жодного відношення до існуючих колись корупційних проявів в роботі інспекції. «Ті елеватори, які працюють, надають послуги та будують свою роботу на ринку відповідно до принципів доброчесності та в рамках законодавства, не повинні взагалі перейматися цим питанням», - звернув увагу представників підприємств Микола Поєдинок.

  Слід зазначити, що за час проведення зустрічі до системи Реєстру було підключено 2 елеватора.

  Голова повідомив, що в Донецькій та Луганській областях ця процедура значно спрощена та здійснюється автоматично після подачі необхідного пакету документів.

  Договорі з ДП «Держреєстри України» дає можливість елеваторам бути занесеними до Державного реєстру зернових складів і видавати поклажедавцям подвійні складські квитанції, які є одним із інструментів для аграріїв отримувати кредити під заставу зерна.