• In English
 • Сергій Рудик: Військовослужбовці, які боронять Батьківщину на Сході України, отримають земельні ділянки
  опубліковано 24 червня 2014 року о 14:55

  На виконання доручення Кабінету Міністрів України щодо реалізації ініціативи про впровадження програми соціальної допомоги сім’ям військовослужбовців Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України відповідні міністерства та відомства завершують формування списків військовослужбовців, які беруть безпосередню участь в антитерористичних операціях і бажають безоплатно отримати у власність земельні ділянки. Про це повідомив Голова Держземагентства України Сергій Рудик під час брифінгу, що передував урядовій прямій телефонній лінії.

  Надання земельних наділів буде здійснюватися у порядку, визначеному чинним законодавством України, наголосив Сергій Рудик.

  Керівник Держземагентства доручив керівникам територіальних органів земельних ресурсів визначити масиви земель державної або комунальної власності, придатних для будівництва й обслуговування жилого будинку, ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва, для надання родинам військовослужбовців.

  Так, на сьогодні до банку даних занесено 2 521 земельний масив загальною площею 18 380,2 гектара. Отже, захисники Батьківщини, що беруть участь в антитерористичних операціях, невдовзі зможуть безкоштовно отримати земельну ділянку.

  «Зараз ми очікуємо списки від силових структур з переліком тих військовослужбовців, які в рамках зазначеної ініціативи мають право на земельні ділянки», - підкреслив Сергій Рудик.

  Для отримання інформації про виділення земельних ділянок необхідно звертатися до територіальних органів Держземагентства або на особисту гарячу лінію Голови Агентства за номером 0-800-301-071.

  «Ми розуміємо також, що зараз війна і за великим рахунком військовослужбовцям зараз не до земельних питань. Але ми просимо поширювати інформацію про цю ініціативу. Я також доручив нашим територіальним підрозділам обдзвонити таких людей і повідомляти їм про такі права і можливості», - зазначив Сергій Рудик та додав, що працівники територіальних управлінь Держземагентства зобов’язані максимально спрощувати процедуру оформлення земельних ділянок для військовослужбовців.

  При цьому він наголосив, що ця робота проводиться у тісній співпраці з облдержадміністраціями.