• In English
 • З лав МВС звільнено майже 17 тисяч осіб, які порушили Закон, - Сергій Чеботар
  опубліковано 24 червня 2014 року о 11:37

  Заступник Міністра внутрішніх справ України – керівник апарату Сергій Чеботар зазначив, що у правоохоронному відомстві проводиться активна боротьба з міліціонерами, які зрадили Присязі, зокрема замішані в корупційних схемах, торгівлі наркотиками та вчиненні інших правопорушень.

  «Ми все робимо для того, щоби дійсно особи, які не мають ладу з Законом, не працювали в ОВС. Тут не може бути з ними ніяких компромісів. Нещодавно в Хмельницькій та Херсонській областях було звільнено ряд працівників, які були замішані в корупційних схемах. На Чернігівщині та Харківщині правоохоронці були замішані у схемах щодо торгівлі наркотиками. На Тернопільщині було виявлено працівника міліції, який намагався отримати майже 40 тисяч гривень неправомірної вигоди за надання відповідних послуг, а також за закриття кримінального провадження, - зазначає заступник Міністра. – Усі особи були звільнені з займаних посад».

  За словами Сергія Чеботаря, значна робота по боротьбі з корупцією ведеться по всій території України. Наразі в Міністерстві внутрішніх справ виробляється система перевірки кадрів, боротьби з корупцією, і система, яка дозволить в повній мірі виконати ті завдання, які ставить сьогодні перед Міністерством керівництво країни. Процес реформування в МВС триває і надалі.

   «На сьогодні з МВС України звільнено майже 17 тисяч правоохоронців, які порушили Присягу на вірність українському народу», - підкреслив Сергій Чеботар.