• In English
 • Профінансовано другий транш державних соціальних допомог червня
  опубліковано 23 червня 2014 року о 19:52

  За оперативною інформацією структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської держадміністрацій, у період 20-23 червня кошти ІІ траншу у сумі 293,6 млн. грн. надійшли у всі регіони України, окрім Донецької області у зв’язку з технічною неможливістю.

  Станом на 23 червня районні управління соціального захисту населення забезпечені коштами у сумі 211,0 млн. грн. для здійснення виплат малозабезпеченим сімям, сімям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства. При цьому на рахунки поштових відділень та банківських установ вже перераховано 28,8 млн. грн. (9,8% від загальної суми отриманих коштів).

  Крім того, відповідно до графіку відбувається виплата пенсій цього місяця. Зокрема, станом на 23 червня фінансування пенсій поштовими відділеннями та установами банків завершено. На їхні рахунки вже направлено 20,1 млрд. грн. Здійснено фінансування пенсійних виплат також у Донецькій та Луганській областях.

  Водночас, через напружену ситуацію на Донбасі, все ще не виплачують пенсії та державні соціальні допомоги в містах Краматорськ, Слов’янськ і Сніжне Донецької області, а також Красний Луч Луганської області.