• In English
 • На перегоні Іловайськ - Кутейникове залізничникам доведеться підняти 14 вагонів і відремонтувати 300 м колії
  опубліковано 23 червня 2014 року о 18:03

  Тривають відновлювальні роботи на перегоні Іловайськ – Кутейникове, де 22 червня невстановленими особами було підірвано колію, якою рухався вантажний поїзд. Про це повідомили в Головному управлінні безпеки руху.

  Чотирнадцять вагонів, які зійшли з рейок в результаті підриву, піднімають два відбудовних поїзда, два крани, три бульдозера та інша техніка. На відновлювальних роботах задіяні близько 100 залізничників – електрики, колійники, зв’язківці, працівники відбудовних поїздів.

  Станом на 16:00 23 червня вже піднято вісім вагонів.

  На ділянці також триває ремонт колії. Наразі парна колія відновлена повністю – укладено майже 100 метрів рейко-шпальної решітки. По непарній колії укладання решітки поки що не здійснюється, оскільки там піднімають вагони. За попередніми підрахунками, залізничникам доведеться відновити 250-300 пошкоджених метрів колії. Для цього залучено колійну машинну станцію, колієукладальний кран, засоби малої механізації, бульдозер, дві автомотриси та іншу техніку.

  Відновити непарну колію, з можливістю пропуску поїздів, планується  до кінця дня 24 червня.

  Довідково

  22 червня о 15 год. 35 хв. на перегоні Іловайськ – Кутейникове (1170 км) Донецької залізниці невстановленими особами було скоєно підрив колії. В момент вибуху по перегону рухався вантажний поїзд. В результаті зійшли з рейок  14 вагонів (з 3-го по 17). Вагони з 4-го по 15-й зійшли усіма колісними парами, 16-й вагон – двома колісними парами, 17 – сходження однією колісною парою. Локомотивна бригада не постраждала.