• In English
 • Заява МВС з приводу захоплення у заручники працівників ГУМВС України у Донецькій області
  опубліковано 23 червня 2014 року о 14:52

  З метою врегулювання небезпечної ситуації в східних регіонах держави, захисту життя та свобод громадян Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних сил України Петром Порошенком 20 червня розпочато реалізацію мирного плану. Це прагнення Президента України, усього мирного населення України одностайно підтримано міжнародною спільнотою.

  Водночас, незважаючи на припинення вогню українськими військовими, злочинні угруповання, які діють під прикриттям так званої Донецької народної республіки, продовжують збройні напади на установи та здійснюють захоплення заручників. Так, 20 та 21 червня бойовиками захоплено двох працівників Головного управління МВС України в Донецькій області - майора міліції Задираку Ф.К., та полковника міліції Зайцева О.В., які в складний час продовжували виконувати службові обов’язки з охорони громадського порядку та захисту громадян регіону.

  МВС розцінює цей тяжкий злочин як продовження терористичних дій з боку сепаратистів. У разі зриву перемовин щодо звільнення працівників міліції ми діятимемо погоджено з чітко висловленою позицією Президента України: припинення силових дій з нашого боку не означає відмову від позицій захисту.

  Сподіваємося на підтримку в цьому громадянського суспільства та міжнародної спільноти.