• In English
 • У США Сергій Квіт розповів про перспективи реформування освітньої галузі України
  опубліковано 23 червня 2014 року о 14:32

  18-19 червня 2014 року Міністр освіти і науки Сергій Квіт перебував з робочим візитом у Вашингтоні (США) - для участі у другому щорічному саміті Українсько-американської робочої групи: Щорічний табель України (US-UA Working Group Yearly Summit II: Providing Ukraine with an Annual Report Сard).

  Учасники саміту – представники  урядових кіл та громадських організацій  США, Канади, країн ЄС та України. Виступаючи з доповіддю на одній із сесій саміту Міністр Сергій Квіт окреслив основні напрямки політики Уряду України, пояснив соціально-політичну ситуацію на Сході країни, а також розповів про перспективи реформування освітньої галузі України відповідно до європейських і світових стандартів.

  Під час візиту до США Міністр Сергій Квіт провів зустрічі з представниками Американської ради зовнішньої політики, Міжнародного республіканського інституту, Американської ради з міжнародної освіти, програми «Відкритий світ», Фонду «Джеймстаун», Фундації «Україна – США», Національного фонду демократії та дав інтерв’ю українській службі ТРК «Голос Америки».

  Під час багатьох зустрічей, крім іншого, обговорювалися перспективи і можливості співпраці в освітній галузі, що сприяло би головній меті сучасного МОН – покращенню якості освіти. Крім того, Міністр та урядовці США вели мову про надання допомоги Україні при вивченні англійської мови, без знання якої інтеграція у світовий науковий та освітній простір неможлива.

  Під час зустрічі з Послом України в США Олександром Моциком Міністр освіти і науки Сергій Квіт обговорив перспективи подальшого розвитку українсько-американської співпраці у сферах вищої та середньої освіти, а також інтенсифікації наукових досліджень.