• In English
 • Підписання Угоди про асоціацію стане належною відповіддю на виклики, які постали перед Україною, - Павло Клімкін
  опубліковано 23 червня 2014 року о 12:04

  Підписання Угоди про асоціацію 27 червня стане належною відповіддю на виклики, які постали перед Україною. Про це заявив глава МЗС Павло Клімкін під час розмови з Високим Представником ЄС Кетрін Ештон.

  У рамках візиту до м. Люксембург з метою участі у засіданні Ради ЄС Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з Високим Представником ЄС у закордонних справах Кетрін Ештон.

  Керівник зовнішньополітичного відомства України детально поінформував Високого Представника ЄС про мирний план Президента України Петра Порошенка щодо врегулювання ситуації на сході держави та особливості його імплементації у сучасних умовах.

  Було відзначено важливість завершення підписання Угоди про асоціацію з ЄС 27 червня ц.р., що має стати належною відповіддю на виклики, з якими стикається Україна у контексті забезпечення суверенітету та територіальної цілісності.

  Сторони обговорили актуальні проблеми регіональної безпеки, а також торкнулися питання започаткування в Україні Місії ЄС у рамках Спільної політики безпеки та оборони (СПБО). Міністр висловив вдячність за оперативну розробку та ухвалення стороною ЄС Концепції з врегулювання кризи, яка визначає параметри роботи згаданої Місії. При цьому він наголосив на особливій заінтересованості української сторони на включенні до сфери діяльності Місії питань забезпечення безпеки на кордонах.