• In English
 • НКЦПФР підписала меморандум про співпрацю з Управлінням з фінансового регулювання та нагляду Мальти
  опубліковано 23 червня 2014 року о 09:35

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку та Управління з фінансового регулювання та нагляду Мальти підписали двосторонній меморандум про взаєморозуміння та обмін інформацією. З українського боку документ підписав Дмитро Тевелєв, Голова НКЦПФР, зі сторони закордонних колег - Джозеф В. Банністер, Голова Управління з фінансового регулювання та нагляду Мальти.

  «Відзначу, що підписання меморандуму дасть нам можливість більш тісно співпрацювати з регулятором фінансового сектору Мальти, адже НКЦПФР, в свою чергу, завжди готова до започаткування нових ефективних проектів міжнародного рівня. Відтепер між нашими структурами створена єдина система обміну професійним досвідом та інформацією, що допоможе функціонуванню ринків обох держав на більш високому рівні», - наголосив пан Тевелєв.

  Перш за все, цей документ встановлює повноваження сторін, згідно з якими регулятори надаватимуть один одному відповіді на інформаційні запити, отримуватимуть дані про правопорушення та обмінюватимуться методологічними порадами в рамках законодавства про цінні папери та фондовий ринок.

  Нагадаємо, що Комісія вже підписала меморандуми про співпрацю з регуляторами ринків цінних паперів Єгипту, Азербайджану, Білорусії, Киргизії, Йорданії, Молдови, Грузії, Румунії, Вірменії та Китаю.