• In English
 • Звернення Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
  опубліковано 22 червня 2014 року о 11:54

  Дорогі співвітчизники!

  73 роки тому для мільйонів українців почалася найстрашніша війна у світовій історії. За Перемогу в ній Україна заплатила колосальну ціну – під час війни загинув кожний п’ятий українець. Ті, хто вижив, були впевнені – мир назавжди прийшов на нашу землю.

  Ті, хто сьогодні розпалює війну проти українського народу, зрадили полеглих у боях, замордованих і закатованих на окупованих територіях. Вони знов несуть нам смерть і розруху. Кращі сини і доньки України знову вимушені брати до рук зброю, щоби відстояти нашу країну, нашу гідність, наше майбутнє.

  Сьогодні ми вклоняємося подвигу тих, хто відстояв світ у війні з фашизмом, і схиляємо голову перед героїзмом загиблих у боротьбі проти терористів та найманців, які підняли руку на мир і спокій наших людей.

  Наша перемога виростає з мужності, відповідальності, любові до України і глибокої віри в неї. Ми з кожним днем стаємо сильнішими, мудрішими і більш дієвими. Ми багато чому навчилися за останні місяці і продовжуємо вчитисяшвидше, ніж багато хто сподівався.

  Ми стверджуємося.

  Вічна пам'ять полеглим. Слава героям!

  Слава Україні!

  Прем’єр-міністр України                               Арсеній Яценюк