• In English
 • НКЦПФР повідомляє про результати реєстрації емісій цінних паперів у січні - травні 2014 року
  опубліковано 20 червня 2014 року о 10:24

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку опублікувала інформацію про підсумки реєстрації емісій цінних паперів за поточний рік станом на кінець травня.

  Так, у травні 2014 року Комісія зареєструвала 12 випусків облігацій підприємств на загальну суму 5,23 млрд. грн., що на порядок більше за показник минулого місяця, в якому налічувалося 7 випусків загальним обсягом близько 530 млн. грн. При цьому обсяг зареєстрованих корпоративних облігацій за січень – травень 2014 року досяг 16,18 млрд. грн., збільшившись майже на чверть у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року. «Варто зазначити, що на долю банків припало 31 % випусків таких боргових цінних паперів, а решта, 69 %, зафіксована за підприємствами інших секторів економіки», – прокоментувала Алла Папаіка, директор Департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР.

  Також протягом січня - травня 2014 року регулятором було зареєстровано 53 випуски акцій на суму 5,16 млрд. грн., що менше порівняно з аналогічним періодом минулого року на 11,69 млрд. грн. «Зменшення обсягів реєстрації цих цінних паперів є типовим для травня у зв’язку зі зниженням бізнес-активності у цей період, до того ж, цього року цей тренд був підтриманий очікуванням щодо стабілізації ситуації в країні, на яку ми сподіваємось вже найближчим часом», - додала пані Папаіка.

  Додамо також, що з початку поточного року до кінця травня обсяг зареєстрованих Комісією випусків інвестиційних сертифікатів КУА ПІФ (компаній з управління активами пайових інвестиційних фондів) склав 16,06 млрд. грн., що більше на 1,42 млрд. грн. порівняно з даними за аналогічний період 2013 року. Щодо загального обсягу акцій КІФ (корпоративних інвестиційних фондів) за січень – травень 2014 року, то він зменшився до 321,44 млн. грн. у порівнянні з аналогічними показниками попереднього року.

  Більше інформації можна дізнатися з опублікованого на сайті Комісії аналітичного звіту про результати роботи фондового ринку в січні – травні 2014 року.