• In English
 • У Донецьку захоплено керівника регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду
  опубліковано 19 червня 2014 року о 20:42

  Другу добу невідомо місце перебування начальника Донецької регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті Олександра Мосолова, захопленого опівдні 17 червня 2014 р. на робочому місці чотирма невідомими озброєними автоматичною зброєю особами. Співробітниками служби надано відповідну заяву до Київського райвідділу внутрішніх справ Донецького управління МВС України.

  Нападники захопили також службовий автомобіль «Тойота» ( держномер АН 0954 ЕМ).

  Регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті Держветфітослужби є державною установою ветеринарної медицини, метою діяльності якої є запобігання занесенню в Україну особливо небезпечних (у тому числі карантинних) хвороб тварин, а також хвороб, спільних для тварин і людей.

  Основними завданнями регіональної служби держветсанконтролю та нагляду є: здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за дотриманням ветеринарних вимог під час міжнародних і внутрідержавних перевезень усіх видів тварин та інших представників фауни, сировини тваринного походження, кормів, ветеринарних препаратів, біологічних, мікробних, вірусних культур та грибів, предметів колекціонування тваринного походження, ветеринарних лікарських засобів, а також предметів і матеріалів, які можуть бути носіями збудників інфекційних захворювань тварин, та інших об'єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.

  Держветфітослужба України звертається до всіх, хто має інформацію з цього приводу, надавати її за тел. (044) 279 12 70 , (044) 278 24 69