• In English
 • 1 липня відбудеться відкритий конкурс на право оренди автомобілів Sky Taxi
  опубліковано 19 червня 2014 року о 18:58

  Передача машин державної служби таксі в оренду проходить з метою розвитку цього напрямку і, як наслідок, поліпшення фінансових результатів аеропорту «Бориспіль». При цьому головне завдання - забезпечення пасажирів головних повітряних воріт України послугами Sky Taxi з таким же високим рівнем сервісу і умовами обслуговування, які надавалися раніше.

  Конкурс на оренду автомобілів Hyundai Sonata Седан-В (кольори: білий, сірий) 2012 року випуску строком на 35 календарних місяців пройде 1 липня 2014 року. До 24 червня приймаються заяви з пакетом документів. Оголошення про конкурс, згідно з процедурою, було опубліковано 11 червня на сайті аеропорту (http://kbp.aero/f/1/airport-services/library/Taxi_27%2005% 202014.pdf) і в газеті «Хрещатик». Ця інформація є у відкритому доступі.

  Унаслідок того, що ринок таксомоторних перевезень в «Борисполі» - гіперпривабливий для операторів, які бажають надавати свої послуги, в аеропорту чекають, що переможець повністю відповідатиме очікуванням пасажирів за якістю послуг.

  За умовами конкурсу, передбачається обов'язкове збереження кваліфікаційних вимог до водіїв. Орендар повинен забезпечувати цілодобову подачу автомобілів у місця стоянки таксі біля пасажирських терміналів аеропорту, контролювати зовнішній вигляд водіїв і агентів-диспетчерів, обладнати орендовані автомобілі POS-терміналами для можливості розрахунку за послуги перевезень міжнародними платіжними картками.

  Учасник конкурсу зобов'язаний мати відповідну ліцензію на здійснення перевезень, технічну базу обслуговування транспортних засобів, власну інформаційно-диспетчерську службу, персонал зі знанням іноземних мов (англійська - обов'язково), можливість забезпечити співробітників уніформою, а також зобов'язаний працевлаштувати співробітників служби Sky Taxi, які були звільнені під час скорочення в разі їхньої згоди.

  Зараз, відповідно до світової практики, пасажири аеропорту «Бориспіль» можуть скористатися послугами будь-якої компанії, замовивши таксі по телефону або на території аеропорту.