• In English
 • Держсільгоспінспекція вживає дисциплінарні заходи до керівництва в терорганах
  опубліковано 19 червня 2014 року о 17:50

  Державна інспекція сільського господарства України стурбована якістю здійснення контролю за використанням земель Львівським територіальним органом. Зокрема, виникла необхідність забезпечення кваліфікованими спеціалістами, які б виконували свої професійні обов’язки на належному рівні, без порушень норм чинного законодавства.

  Через факти, які свідчать про неналежне виконання фахівцями своїх обов’язків в цьому напрямку роботи, прийнято рішення про застосування дисциплінарного заходу до керівництва тероргану, до повноважень якого відноситься координація роботи напрямку контролю за дотриманням вимог земельного законодавства, шляхом оголошення догани першому заступнику Держсільгоспінспекції в Львівській області Миколі Маланичу.

  Нагадаємо, що спеціально створена комісія, яка проводила службове розслідування в Держсільгоспінспекції Львівської області, встановила, що стан виконання завдань, покладених на терорган в частині здійснення державного нагляду (контролю), є незадовільним та таким, що не відповідає вимогам чинного законодавства України.

  Тож, з урахуванням виявлених порушень та недоліків в роботі, комісія звернула увагу керівництва на вжиття заходів, спрямованих на: усунення виявлених порушень і недоліків у роботі підрозділів тероргану; здійснення постійного контролю за станом нарахування та сплати штрафів через порушення вимог земельного законодавства; підвищення результативності та якості перевірок при прийнятті органами виконавчої влади та місцевого самоврядування рішень з питань регулювання земельних відносин. Крім того, було наголошено на необхідність вжиття вичерпних заходів реагування у разі виявлення порушень під час перевірок дотримання вимог земельного законодавства, направлення матеріалів перевірок до органів прокуратури та на недопущення у роботі порушень строків та порядку розгляду звернень, заяв, скарг громадян та юридичних осіб, депутатських звернень, доручень Держсільгоспінспекції України, вимог органів прокуратури.