• In English
 • Головним слідчим управлінням СБУ за фактами, виявленими під час перевірки Украероруху, порушено кримінальну справу
  опубліковано 19 червня 2014 року о 16:47

  У ході позапланової перевірки фінансово-господарської діяльності Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух) виявлено факти розкрадання державних коштів. Про це під час брифінгу повідомив заступник Міністра інфраструктури Петро Пінкас.

  Він зауважив, що позапланова перевірка щодо корупційних схем навколо ДП «Украерорух» ініційована Міністерством на численні звернення депутатів та правоохоронних органів.

  «Перевірка проводиться не лише Мінінфраструктури, а й Головфінінспекцією, СБУ та Генпрокуратурою. За фактами, які вже виявлені під час перевірки, 12 червня цього року Головним слідчим управлінням СБУ розпочато кримінальне провадження щодо розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах з ознаками злочинів відповідно до частини 5 ст. 191 Кримінального кодексу України», - зазначив Петро Пінкас.

  Заступник Міністра наголосив, що відповідно до чинного законодавства при проведенні позапланової перевірки генерального директора Украероруху Юрія Чередниченка відсторонено від виконання посадових обов’язків.

  «На період перевірки виконуючим обов’язки гендиректора призначено Дмитра Бабейчука. До цього часу він був директором департаменту аеронавігації та зовнішніх зв’язків Державіаслужби. Це визнаний фахівець у галузі аеронавігації та безпеки повітряного руху не тільки в Україні, а й і Європі», - підкреслив Петро Пінкас.