• In English
 • Начальники главків внутрішніх справ зможуть звільняти зі служби полковників
  опубліковано 19 червня 2014 року о 16:30

  Раніше такі повноваження мав лише Міністр внутрішніх справ. Рішення про внесення змін до Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ було прийняте на засіданні Кабінету Міністрів України 18 червня 2014 року.

  На розгляд Кабміну був унесений проект урядової постанови «Про внесення змін до пункту 70 Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ».

  Проект нормативного акту розроблено Міністерством внутрішніх справ із власної ініціативи. Метою документу є вдосконалення процедури звільнення осіб начальницького складу зі служби в органах внутрішніх справ та розширення повноважень начальників територіальних підрозділів МВС.

  Проектом акта пропонується надати право начальникам головних управлінь, управлінь МВС самостійно звільняти зі служби в органах внутрішніх справ осіб у званнях включно до «полковник міліції» та «полковник внутрішньої служби».

  Реалізація цієї постанови дозволить спростити процедуру звільнення зі служби в органах внутрішніх справ осіб старшого начальницького складу, які мають спеціальні звання «полковник міліції» та «полковник внутрішньої служби», адже на сьогодні звільнення таких осіб здійснюється виключно Міністром внутрішніх справ.