• In English
 • Методику розміщення тимчасово відселених людей відпрацюють на базі Святогорська
  опубліковано 19 червня 2014 року о 14:11

  Методику розміщення тимчасово відселених людей відпрацюють на базі Святогорська. Зараз там працює спеціальна комісія, створена за розпорядженням Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Участь в її роботі беруть Міністр молоді і спорту України Дмитро Булатов, радник Міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк, а також голова Харківської ОДА Ігор Балута.

  У місті Святогірськ відбулася робоча нарада з питань організації роботи всіх соціальних служб для вирішення проблем людей, які тимчасово виїхали з Донецької та Луганської областей.

  Радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк зазначив, що робоча група має відпрацювати методику розміщення людей, яких тимчасово відселяють з територій, де орудують озброєні терористи. Цю методику випробують на базі Святогорська, аби потім упровадити її на території тих регіонів, де прийматимуть мешканців Донеччини та Луганщини.

  Зорян Шкіряк зазначив, що мета робочої групизабезпечити безпечний виїзд людей з територій, захоплених терористами. Крім того, фахівці мають на місці ознайомитися з тими проблемними моментами, що можуть виникнути при тимчасовому відселенні людей. Члени робочої групи вислуховують побажання і зауваження людей, а також приймають їх поради, аби якнайкраще вирішити питання їх розміщення.

  Методика, розроблена у Святогорську, в том числіз координації роботи усіх міністерств і відомств, які повинні оперативно вирішувати питання життєзабезпечення, соціальної захищеності, працевлаштування та освіти тимчасових переселенців, буде запропонована для роботи в усіх областях України.