• In English
 • Дмитро Булатов ініціює передачу спортивного знаряддя для військових
  опубліковано 19 червня 2014 року о 13:31

  Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов, який у складі Групи Міжвідомчого координаційного штабу перебуває на Сході країни, заявляє про ініціативу збору спортивного знаряддя для військових, які зараз служать в зоні АТО.

  «Упродовж двох днів ми зустрічаємося із хлопцями, які проходять службу на базах в Харківській і Донецькій областях. На кожній базі нас просили про спортивне знаряддя — м’ячі, волейбольну сітку, боксерські рукавички, ракетки для настільного тенісу, гантелі, спортивну форму», - зазначив Міністр.

  За його словами, перші списки від військовіх уже передані до Міністерства, де почалася робота по збору інвентаря для передачі в зону АТО.

  «Виконати ці побажання наших хлопців цілком реально. Це підніме їх бойовий дух, надасть упевненості, що в них вірить і за них переживає весь український народ. Міністерство готове взятися за цю роботу і разом з федераціями видів спорту привезти хлопцям знаряддя», - наголосив Дмитро Булатов.

  Бажаючі долучитися до ініціативи можуть дізнатися про потреби військових за телефонами гарячої лінії Міністерства молоді та спорту (044) 289-01-59 та за електронною поштою g.liniya@msms.gov.ua .

  Крім цього, Група Міжвідомчого координаційного штабу вчора передала гуманітарну допомогу від Кабінету Міністрів України до одного з таборів Донецької області, де зараз перебувають переселенці з місць бойових дій.

  Дмитро Булатов наголосив: «Ми продовжуємо спілкуватися із переміщеними особами та мешканцями міст, щоб зібрати інформацію, яка потрібна Уряду для подальшої роботи із забезпечення потреб цих людей. Ми з колегами бачимо, наскільки важливий наш приїзд – люди відчувають, що вони не покинуті на призволяще зі своїми проблемами, держава докладає всіх зусиль, аби вирішити їх».

  Нагадаємо, що Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов перебуває в урядовому відрядженні на Сході України у складі Групи Міжвідомчого координаційного штабу. Разом із радником голови МВС Зоряном Шкіряком, Група відвідує Харківську, Донецьку та Луганську області (зону АТО).