• In English
 • Держземагентство: Сім’ї загиблих героїв Майдану отримають земельні ділянки
  опубліковано 19 червня 2014 року о 11:24

  Голова Держземагентства Сергій Рудик доручив територіальним органам земельних ресурсів забезпечити земельними наділами родини героїв Небесної сотні, котрі загинули на Майдані під час Революції Гідності. Сім’ї загиблих отримають земельні ділянки за місцем проживання із земель запасу сільськогосподарського призначення державної власності у межах норм безоплатної приватизації.

  Землевпорядники почали формувати списки громадян – членів родин, які втратили близьких на Майдані та раніше не скористалися правом на безоплатне одержання у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

  «Наші фахівці на місцях допоможуть швидко оформити клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, підготувати усі необхідні документи для отримання земельної ділянки. Беру під особистий контроль забезпечення оперативного розгляду заяв родин Небесної сотні та прийняття відповідного рішення», –зазначив Сергій Рудик.

   

  Довідково

  Також Держземагентство України проводить масштабну роботу щодо виділення земельних наділів учасникам антитерористичної операції (АТО) на сході держави та їхнім родинам. У м. Києві та в усіх областях України передбачається виділення за межами населених пунктів земель державної власності для ведення особистого селянського господарства, садівництва, індивідуального дачного будівництва для військовослужбовців, котрі героїчно боронять нашу державу, та сім’ям загиблих у ході антитерористичної операції захисників Вітчизни.