• In English
 • Запорізька область отримала 18 нових «швидких»
  опубліковано 18 червня 2014 року о 14:55

  Підстанціям Запорізької області передано 18 машин швидкої медичної допомоги (8 авто - типу «С», 10 - типу «В»). Директор Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації Наталія Мотовиця, директор - головний лікар Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Станіслав Конаков, заступник Голови Запорізької облдержадміністрації Петро Гончарук ознайомились з особливостями і перевагами отриманих автомобілів швидкої медичної допомоги та медичним обладнанням. Після цього ключі від автомобілів були передані завідуючим підстанцій області.

  У рамках реалізації національного проекту «Вчасна допомога» та на виконання Закону України «Про екстрену медичну допомогу» Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у 2014 році отримав 66 нових автомобілів швидкої медичної допомоги на базі Peugeot Boxer типу А2 -8 , типу В -50 і типу С - 8. З 66 автомобілів 26 вже працюють на підстанціях Запорізької області. 8 авто - типу «С», 10 - типу «В», передані підстанціям області.

  Автомобілі Peugeot Boxer є сучасними високотехнологічними автомобілями, що поєднують в собі безпеку, комфорт, надійність, паливну економічність, екологічність. Мікроклімат у кабіні забезпечується системою кондиціонування повітря, а в салоні - автономною автоматичною кліматичною установкою, освітлення - світлодіодними світильниками. Так само встановлена система освітлення навколо автомобіля, система світлової та звукової сигналізації з гучномовцем. Враховуючи важкі умови експлуатації, наявність на борту великої кількості медичного електрообладнання, встановлена додаткова акумуляторна батарея. Салон автомобіля виконаний з пластикових панелей, що підвищує його практичність, зносостійкість, відповідає санітарним нормам і забезпечує простоту, якість і зручність санобробки.

  Отримані автомобілі швидкої медичної допомоги повністю укомплектовані медичним обладнанням для діагностики невідкладних станів та надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі хворим та постраждалим, а також моніторування життєвих функцій на шляху транспортування пацієнтів в лікувально-діагностичні заклади Запорізької області. Автомобіль укомплектований сучасним обладнанням, яке дозволить працівникам служби швидкої медичної допомоги надавати екстрену допомогу жителям Запорізької області на більш новому і високому рівні.