• In English
 • Уряд України готовий підтримувати ініціативи книговидавців, - Олександр Сич
  опубліковано 17 червня 2014 року о 09:05

  Шановні друзі!

  Щиро радий вітати вас із двадцятою річницею створення Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів.

  Двадцять років вашої праці, спрямованої на формування ринку української книги та створення на ньому справедливого конкурентного середовища, – це суттєвий внесок у відродження інтересу до читання та популяризації вітчизняної книги.

  Нинішня річниця заснування Асоціації припадає на визначальний етап становлення України. Саме сьогодні в нашій державі відбуваються революційні зміни у формуванні громадянського суспільства.

  Демократичні перетворення відкривають широку перспективу розвитку нашої культурної самобутності. Разом із тим, всі ми маємо відчувати відповідальність за формування світогляду сучасного читача, розвиток його інтелектуальних здібностей, виховання його в любові та повазі до Батьківщини, бо, зрештою, саме ці якості особистості й громадянина визначатимуть напрям суспільних змін, процесів державотворення, і стануть запорукою успішності нашої країни.

  Тож цього дня бажаю вам натхнення, наполегливості й подальших успіхів та здобутків на ниві розбудови українського книговидання та книгорозповсюдження. Уряд України готовий підтримувати ваші ініціативи, що, безумовно, справляють величезний позитивний вплив на галузь.

   

  З повагою,

  Віце-прем’єр-міністр України                                                 Олександр Сич