• In English
 • На Чемпіонату світу серед військовослужбовців з плавання українкька збірна здобула 8 медалей
  опубліковано 16 червня 2014 року о 19:35

  Сьогодні, 16 червня, в Українському національному інформаційному агентствіУкрінформвідбувся брифінг представників Управління спорту Міністерства оборони України та спортсменів ЗС України, які щойно повернулися з Чемпіонату світу серед військовослужбовців з плавання, що проходив 11 - 15 червня у м. Тенеро (Швейцарія) у рамках змагань Міжнародної ради військового спорту (СІЗМ) у 2014 році.

  Як розповів голова делегації – начальник 95 групи спортсменів-інструкторів вищої кваліфікації Управління спорту Міністерства оборони України підполковник Сергій Шевчук, всього у Чемпіонаті взяли участь 17 країн, представники лише 10 з яких вибороли призові місця. Українські військові спортсмени здобули 8 медалей, з яких 1 золота, 2 срібних та 5 бронзових. Таким чином українська команда армійців посіла 6 місце у командному заліку.

  Працівник ЗС України Ірина Главник з Чемпіонату повернулася одразу з двома перемогами, завоювавши “золото” та “срібло”. Спортсменка, яка розпочинала свої тренування у басейні ЦСК Збройних Сил України, розповіла, що участь у змаганнях серед військових взяла вперше, але секрет її перемоги не в тому, що новачкам, як кажуть щастить:

  «Щоб досягати вершин, потрібно любити те, що робишсаме це є запорукою успіху в будь-якій справі, особливо – у спорті», – ділиться враженнями золота медалістка.