• In English
 • Оголошено переможців конкурсу на посади керівників Миколаївської та Сумської ОДТРК
  опубліковано 13 червня 2014 року о 17:28

  13 червня в Держкомтелерадіо України відбулося відкрите підсумкове засідання комісії з конкурсного відбору на посади генеральних директорів Миколаївської та Сумської обласних державних телерадіокомпаній, на якому було оголошено імена переможців конкурсу.

  Серед претендентів на посаду керівника Миколаївської ОДТРК переможцем визнано Ярослава Володимировича Індикова. У 90-і роки він очолював одні з перших незалежних видань Миколаївщини - «Крус-реклама», «Новая николаевская газета», працював у журналах «Новый горожанин», «Новый век». Згодом очолював відділ в газеті обласної ради «Рідне Прибужжя», відділ інформації Миколаївської ОДТРК. Керував прес-службами Миколаївської ОДА.

  За результатами конкурсного відбору на посаду генерального директора Сумської ОДТРК переможцем визнано Миколу Миколайовича Чернотицького. Після закінчення Сумського державного університету працював провідним інженером МТЦ «Електрон», головою ради СООГ «Громадська ініціатива «Нічний дозор», головним редактором газети «Суми і сумчани».

  Призначення нових генеральних директорів відбудуться після погодження цих кандидатур в Миколаївській та Сумській обласних держадміністраціях.