• In English
 • Для забезпечення вивезення пасажирів із Донеччини Укрзалізниця збільшила кількість рейсів додаткового поїзда № 565/566 Донецьк - Київ
  опубліковано 12 червня 2014 року о 17:05

  Для забезпечення вивезення пасажирів із Донеччини Укрзалізниця збільшила кількість рейсів додаткового поїзда № 565/566 Донецьк – Київ. Так, поїзд відправлятиметься у рейс з 12 по 15  червня 2014 р.

  Із Донецька додатковий поїзд вирушатиме у рейс о 20:23 та прибуватиме до Києва о 10:57. На шляху прямування поїзд робитиме зупинки на станціях Красноармійськ, Межова, Просяна, Дніпропетровськ, Знам'янка, ім. Т. Шевченка та Миронівка.

  Укрзалізниця продовжує вивчати попит на перевезення зі Сходу та у разі потреби призначатиме додаткові поїзди на інші дні.

  Окрім цього, для забезпечення вивезення пасажирів із Луганщини та Донеччини Укрзалізниця, починаючи з 2 червня, збільшила на 5 – 6 вагонів до 18 – 20 схеми поїздів, які курсують із Луганська та Донецька.

  Нагадаємо, з метою забезпечення належного прийому громадян із дітьми, які змушені були виїхати з Донецької та Луганської областей у інші регіони країни, Укрзалізниця пропонує спеціально обладнані кімнати, де можна знайти все необхідне, щоб переодягнути, умити дитину, підігріти для неї їжу і дати напитися, а також відпочити перед подальшою подорожжю.