• In English
 • Військові частини тилу Збройних Сил України функціонують без збоїв
  опубліковано 12 червня 2014 року о 16:17

  На території однієї з військових частин Львівщини Тилу Збройних Сил України відбувся брифінг уповноважених посадових осіб, на якому представникам засобів масової інформації продемонстрували роботу пересувної ремонтної майстерні ПРМ-СГ, підготовку засобів заправки і транспортування пального та інших технічних засобів, а також дії штатного підрозділу пожежної охорони.

  За словами представника Центру забезпечення Тилу ЗС України полковника Валерія Копішинського, сьогодні всі підпорядковані підрозділи працюють у посиленому режимі. За три місці поточного року було суттєво збільшено об’єми відвантаження пально-мастильних матеріалів, до військових частин поставлено понад 300 т. автомобільного бензину, 1,5 тис. т. дизельного палива та 750 тис. т. авіаційного гасу.

  У стислі терміни спеціалісти-тиловики зняли з довготривалого зберігання та підготували до експлуатації понад півсотні одиниць техніки служби пально-мастильних матеріалів на базі УРАЛ-4320. У їх відновлені взяли активну участь громадські активісти  та органи державної влади й системи регіонального самоврядування.

  Структурні підрозділи Тилу Збройних Сил України спроможні виконати завдання будь-якої складності, для цього вони устатковані всім необхідним, є свої ремонтні майстерні та цехи, у яких кваліфіковані спеціалісти можуть виконати без проблем ремонт штатних технічних засобів.