• In English
 • В Нацдержслужбі відбувся круглий стіл щодо ефективного управління людськими ресурсами
  опубліковано 11 червня 2014 року о 20:09

  Запровадження ефективного управління людськими ресурсами на державній службі є необхідною передумовою соціально-економічного розвитку держави. Таку думку висловили міжнародні експерти під час круглого столу, що відбувся в Нацдержслужбі України у рамках проекту Twinning «Підтримка розвитку державної служби в Україні».

  На переконання експертів Україна потребує побудови власної моделі системи управління людськими ресурсами на державні службі на основі кращих міжнародних практик, яка відповідала б її демографічним, економічним та соціальним факторам.

  Заступник Голови Нацдержслужби України Олександр Скопич наголосив на важливості продовження співпраці у рамках  проекту Twinning «Підтримка розвитку державної служби в Україні», що сприятиме підвищенню потенціалу Нацдержслужби України з питань забезпечення формування і реалізації єдиної державної політики у сфері державної служби та здійснення функціонального управління державною службою.

  Під час заходу було обговорено рушійні чинники запровадження ефективного управління людськими ресурсами на державній службі, ключові функції підрозділів з управління людськими ресурсами, а також окреслено перелік необхідних якостей, вмінь і навичок керівника такого підрозділу.

   

  Довідково

  Метою проекту Twinning «Підтримка розвитку державної служби в Україні» є сприяння у побудові сучасної, демократичної, професійної, орієнтованої на результат, етичної, політично-нейтральної та сталої державної служби в Україні, що відповідатиме міжнародним вимогам та стандартам ЄС.

  Проект Twinning зосереджено на обміні інформаційно-методичним досвідом спеціалістів, що допоможе краще керувати процесом розвитку і реформування державної служби. У системі державної служби проект надаватиме підтримку у розробці та запровадженні модернізованих систем управління людськими ресурсами та сприятиме впровадженню нового законодавства про державну службу.