• In English
  • Військкомати проводять роз’яснювальну роботу з родинами військовослужбовців стосовно правових пільг та їх соціального захисту
    опубліковано 10 червня 2014 року о 17:55

    У Збройних Силах України продовжуються заходи щодо проведення військовими комісаріатами роз’яснювальної роботи з родинами військовослужбовців, призваних під час мобілізації, стосовно правових пільг та їх соціального захисту.

    За інформацією Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних Сил України, на цей час вже проведено бесіди з понад 50 тисячами родин. Практично всі військові комісаріати налагодили зв’язок із родичами або з самими військовозобов’язаними, які були призвані під час мобілізації. Офіцери та працівники військкоматів з’ясовують потреби військовозобов’язаних та працюють над їх задоволенням. Ця робота більш активно відбувається у військкоматах областей, що безпосередньо межують з Донецькою та Луганською, а саме Павлоградському ОМВК Дніпропетровської області, Куйбишевсько-Розівському ОРВК, Гуляйпільському РВК Запорізької області, Ізюмсько-Борівському ОМВК, Купянсько-Шевченківсько-Дворічанському ОРВК Харківської області.

    Налагоджено роботу з громадськістю спільно з місцевими органами державної влади та органами місцевого самоврядування. За клопотанням Харківських ОВК та ОДА безкоштовно прооперовано матір військовослужбовця, призваного під час мобілізації. А Житомирська ОДА виділила 700 тис. грн. для забезпечення батальйону територіальної оборони, також надається допомога в транспортних послугах для перевезення особового складу батальйону до місць бойового злагодження.