• In English
 • Остап Семерак: Світ має знати про українські реформи
  опубліковано 10 червня 2014 року о 15:15

  Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак назвав представникам Світового конгресу українців ключові сфери, у яких український Уряд потребує підтримки.

  Під час зустрічі, що відбулася сьогодні, 10 червня, в Будинку Уряду, Президент Світового конгресу українців Євген Чолій висловив готовність СКУ співпрацювати з Кабінетом Міністрів України.

  Остап Семерак відзначив, що Уряд потребує допомоги української діаспори, зокрема, в інформаційній політиці, бо «світ має знати про українські реформи».

  Міністр розповів, що при Кабінеті Міністрів діє Центр підтримки реформ (ЦПР), який координує зусилля громадських організацій і Міністерств у проведенні реформ. Урядовець зауважив, що до співпраці з ЦПР може долучитися і Світовий конгрес українців.

  Остап Семерак також подякував українській діаспорі за допомогу в організації численних міжнародних спостерігачів на Президентських виборах 25 травня.

  У зустрічі з Міністром Кабінету Міністрів України також взяли участь Генеральний секретар Світового конгресу українців Стефан Романів, Президент Конгресу українців Канади Павло Грод, Президент молодіжних організацій Світового конгресу українців Мирослав Гочак,