• In English
 • В Україні відзначать "Дні політики" Європейського демократичного студентства
  опубліковано 05 червня 2014 року о 17:02

  6 червня 2014 року Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов, Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінські та близько 40 політиків з країн Європейського Союзу, а також Норвегії, Грузії, Білорусі, Молдови, Македонії та України візьмуть участь у панельній дискусії «Україна це Європа», що буде присвячена питанням європейської ідентичності України та українців, особливо молоді, державній молодіжній політиці України, зокрема з питань європейської інтеграції.

  Дана панельна дискусія відбудеться в рамках заходу «Дні політики: Європейська ідентичність України», який проходить 6-7 червня 2014 року в Україні.

  Організатори заходу: ВМГО «Українська студентська спілка» спільно з European Democrat Students («Європейське демократичне студентство», скорочено "EDS") -  офіційна студентська організація Європейської народної партії, що є найбільшою партією у Європарламенті, об’єднуючи 42 організації із 36 країн, що презентують понад 1 600 000 студентів.

  Місце проведення: конференц-зала Міністерства молоді та спорту (Київ, вул. Еспланадна, 42, 2й поверх)

  Час проведення: з 11:00 до 12:30

  Довідка:

  «Дні політики» – щорічний політичний освітній захід EDS, головною метою якого є презентувати політичне життя, традиції та поточну політичну ситуацію у відповідній країні. Концептуальна ідея «Днів політики» -  структурований і глибокий аналіз актуальних політичних процесів та тенденцій в європейських державах, участі молоді (зокрема студентських організацій EDS) в них.  Українська студентська спілка є повноправним членом EDS. В рамках цьогорічних «Днів політики» будуть обговорені питання європейської ідентичності України у контексті подій Євромайдану, підписання Угоди про Асоціацію з ЄС, актуальної суспільно-політичної ситуації, залучення молоді до реалізації реформ. 

  Цьогорічні Дні політики EDS в Україні відбуваються завдяки підтримці Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні та Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, а також у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України.