• In English
 • Гаряча лінія Голови Держземагентства усього за кілька днів набирає популярності у громадян
  опубліковано 05 червня 2014 року о 15:24

  Усього за кілька днів з часу відкриття “гарячої лінії” Голови Держземагентства України Сергія Рудика надійшло 170 дзвінків від громадян. Із них фахівці зареєстрували 43 звернення та надали 127 консультацій у телефонному режимі. Найбільше телефонували мешканці Київської, Одеської, Дніпропетровської областей та Києва.

  Часто громадяни просять надати фахові консультації із земельних питань. Здебільшого люди звертаються за роз’ясненнями щодо порядку надання Держземагентством України та його територіальними органами адміністративних послуг, їх вартості тощо.

  Скарги переважно надходять на дії працівників територіальних органів Держземагентства в областях та районах з приводу безпідставних відмов та порушення термінів прийняття рішення щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власність чи користування. Очільник земельного відомства взяв під особистий контроль кожне звернення громадян на “гарячу лінію”. Отже, жодна  із заяв, які належним  чином документуються, не залишиться поза увагою та без належного реагування.

  На “гарячій лінії” щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9:00 до 17:00 (у п’ятницю до 16:45) працює 6 операторів і 4 аналітики. За телефоном 0 800 301 071 можна отримати кваліфіковану відповідь на звернення чи залишити скаргу. Дзвінки для всіх громадян України безкоштовні.