• In English
 • Військовослужбовці ЗСУ, які залучені до АТО, продовжують захищати мирне населення від поширення бандитизму і тероризму
  опубліковано 05 червня 2014 року о 14:00

  За минулу добу військовослужбовцями Збройних Сил України, які залучені до АТО, було проведено заходи, спрямовані на відновлення конституційного ладу та правопорядку у населеному пункті Красний Лиман.

  Виконуючи визначені заходи, українські військовослужбовці знайшли чергове підтвердження протиправних дій терористів, які використовують будівлі медичних закладів, шкіл, дитячих садочків для облаштування своїх схованок та баз.

  Унаслідок дій мінометних підрозділів Збройних Сил України було знищено склад боєприпасів. Саме за допомогою снарядів, що зберігались на території цього складу, бойовики розстрілювали житлові квартали міста Слов’янськ та блокпости українських військовослужбовців.

  Як і раніше, бойовики діють підступно із засідок. Підтвердженням цьому є зухвалий напад на колону українських військовослужбовців, що рухалася за визначеним маршрутом на півночі Донецької області. Під час вогневого зіткнення бойовиків було нейтралізовано, а їхній транспортний засіб знищено. Втрат серед військовослужбовців немає.

  Пострілами із ПЗРК та зенітної установки терористи пошкодили 2 українських вертольоти. Завдяки вмілим діям льотчиків авіаційна техніка приземлилася на майданчики приземлення. Двох травмованих льотчиків доставлено до медичних закладів, де їм було надано кваліфіковану медичну допомогу.

  Авіаційна техніка, яка була пошкоджена, відновлюється силами авіаторів і найближчим часом буде використовуватись за призначенням.