• In English
 • Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця взяв участь у засіданні міністрів закордонних справ країн - членів ЦЄІ
  опубліковано 04 червня 2014 року о 10:25

  Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця взяв участь у засіданні міністрів закордонних справ країн – членів ЦЄІ «Нові виклики для ЦЄІ», яке відбулося 3 червня 2014 року у м. Відень. У ході зустрічі було обговорено низку важливих програмних та функціональних питань роботи ЦЄІ, включаючи стан реалізації Плану дій ЦЄІ на 2014-2016 роки.

  Сергій Кислиця поінформував учасників зустрічі про актуальну ситуацію в нашій країні, результати президентських виборів та пріоритетні завдання українського Уряду у контексті реалізації курсу на євроінтеграцію.

  За підсумками засідання було схвалено спільне Комюніке, у якому міністри країн-членів ЦЄІ у контексті подій в Україні наголосили, що міжнародне право та договори мають виконуватися всіма без виключення. Вони підтвердили свою відданість суверенітету, політичній незалежності, єдності і територіальній цілісності України.

  Міністри підтримали Україну у реалізації комплексної програми реформ, включаючи конституційну і адміністративну. Вони привітали започаткування широкого національного діалогу, спрямованого на  стабілізацію ситуації в країні. Міністри підтримали підписання між ЄС та Україною Угоди про асоціацію у березні ц.р. та закликали до якнайшвидшого підписання решти положень Угоди, включаючи поглиблену і всеосяжної зони вільної торгівлі. У Комюніке також вітається субстантивний прогрес, досягнутий Україною у діалозі з ЄС з питань лібералізації візового режиму.