• In English
 • МОЗ активно працює над викоріненням корупції в галузі, - Олег Мусій
  опубліковано 03 червня 2014 року о 13:55

  Міністр охорони здоров’я Олег Мусій під час зустрічі з представниками громадських організацій, які 3 червня 2014 року пікетували Кабінет Міністрів України та вимагали провести очищення органів влади від зловживань, зокрема Державної служби України з лікарських засобів, запевнив, що МОЗ активно працює над викоріненням корупції в галузі.

  Олег Мусій завірив, що процеси, започатковані на Майдані, продовжуються в Міністерстві охорони здоров’я. «Всі ваші надії Міністерством будуть втілені, особливо щодо боротьби з корупцією – це моя принципова позиція. Я оголосив бій корупціонерам, які брали участь у схемах при попередньому керівництві МОЗ. Звільнені заступники Міністра, до яких було багато претензій у «Медичного контролю», люстраційного комітету. Процес очищення самого верхнього ешелону в МОЗ відбувся, з минулого тижня триває перегляд складу керівників середньої ланки», - сказав Міністр охорони здоров’я.

  Олег Мусій також розповів, що Уряд прийняв мудре рішення, звільнивши голову Державної служби України з лікарських засобів Олексія Соловйова. «Але, на жаль, «соловйовщина» залишилася і очолює її Інна Демченко, яка є першим заступником голови служби. Дуже сподіваюся, що на найближчому засіданні Уряду буде призначено нове керівництво цієї структури. І хто б претендентів її не очолив, такого безчинства, як зараз, там уже не буде», - зазначив Міністр.

  Міністр наголосив, що повідомити йому про факти корупції в галузі охорони здоров’я громадяни можуть під час особистого прийому, який проходить у другий і четвертий четвер кожного місяця за адресою вул. Ярославська, 41, чи поштою, опустивши листа у скриньку в МОЗ. Кожен лист Олег Мусій читає особисто.