• In English
 • Військові ЗСУ та Нацгвардії на трасі неподалік Ізюма виявили та знешкодили закладений терористами саморобний вибуховий пристрій
  опубліковано 31 травня 2014 року о 18:00

  Диверсійно-розвідувальні групи терористів продовжують свою діяльність, спрямовану на дестабілізацію ситуації в районі проведення АТО. Яскравим прикладом протиправної діяльності бандитів стало виявлення вибухонебезпечного предмету  та місця його закладки на трасі Ізюм - Слов’янськ - основного транспортного коридору, яким цілодобового рухається чимала кількість цивільного  та громадського транспорту.

  Сьогодні, 31 травня, спільними зусиллями військовослужбовців Збройних Сил України та Національної гвардії України на трасі неподалік Ізюма було виявлено та знешкоджено заряд, що несе смерть та руйнування.

  На дорозі, в одній з найнебезпечніших та уразливих ділянок траси бойовики планували здійснити теракт. З цією метою бойовиками було створено саморобний вибуховий пристрій загальною потужністю 6-7 кілограм у тротиловому еквіваленті. Серед іншого в заряді використовувався осколково-фугасний снаряд часів Великої Вітчизняної війни.

  Якщо б “пекельна машинка” спрацювала, вона б знищила буд-який транспортний засіб.

  Слід зазначити, що при створенні вибухового пристрою використовувались деталі іноземного виробництва, а сам заряд приводився у дію за допомогою радіокерованого пристрою.

  Завдяки вправним діям українських військових саперів розтяжку і вибуховий пристрій було знешкоджено.